Untitled Document

  Apartıman' Alibey

Bostancı

Apartıman Alibey

Apartıman Alibey; Bostancı Gösteri Merkezi ve Bostancı Lunaparkı’nın komşuluğunda, Bostancı’nın en merkezi noktalarından birinde konumlanmaktadır. Proje, 10 kat üzerinde toplam 30 konut ünitesinden oluşmaktadır. Kadıköy’ün en önemli ulaşım merkezlerinden olan Bostancı’da bulunan proje, şehir hayatının en dinamik yaşandığı, aynı zamanda da sakin bir bölgede bulunmaktadır.

Apartıman

İstanbul kent merkezlerinde hem eski yapıların restorasyonu, hem de yeni inşaatlar kapsamında; konut ve ofis fonksiyonlarına yönelik bina projelerini, 'apartıman' üst başlığı altında hayata geçiriyoruz.

'Apartıman' konsepti; kentin ulaşım ve sosyal olanaklarını, binanın güvenliği ve farklı hizmetleriyle birlikte konfor içinde sunan gayrimenkul projeleri olarak tanımlanabilir.

Projelerin, bulunduğu lokasyonda; konumu, hikayesi, mekan kurgusu, sıra dışı mimarisi ile nirengi noktaları yaratan özgün yapılar olması hedeflenmektedir.

Mimari

Alibey Mimari

Satış

Halkbank ve YapıKredi bankalarının Apartıman'Alibey projesine özel düşük faizli kredileri ve ödeme koşulları için merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişime Geçin

Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. No:5 A Blok D:1 Ataşehir – İstanbul

Hızlı İletişim