Untitled Document

  Apartıman' Gül

Şaşkınbakkal

Apartıman Gül

Apartıman Gül; Bağdat Caddesi’nin paralelinde eşsiz lokasyonu ile Şaşkınbakkal’ın en merkezi noktalarından birinde yer almaktadır. 13 kat üzerinde toplam 25 konut ünitesi ve 1 ticari üniteden oluşmaktadır. Konut üniteleri her katta iki daireden oluşmakla birlikte, bahçe dubleksi ve çatı dubleksi gibi alternatifler de mevcuttur. Dairelerin tamamı loft olarak tasarlanmış ve mekan kurgusunda esneklik sağlanmıştır.

Apartıman

İstanbul kent merkezlerinde hem eski yapıların restorasyonu, hem de yeni inşaatlar kapsamında; konut ve ofis fonksiyonlarına yönelik bina projelerini, 'apartıman' üst başlığı altında hayata geçiriyoruz.

'Apartıman' konsepti; kentin ulaşım ve sosyal olanaklarını, binanın güvenliği ve farklı hizmetleriyle birlikte konfor içinde sunan gayrimenkul projeleri olarak tanımlanabilir.

Projelerin, bulunduğu lokasyonda; konumu, hikayesi, mekan kurgusu, sıra dışı mimarisi ile nirengi noktaları yaratan özgün yapılar olması hedeflenmektedir.

Mimari

Gül Mimari

Satış

Halkbank ve YapıKredi bankalarının Apartıman'Gül projesine özel düşük faizli kredileri ve ödeme koşulları için merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişime Geçin

Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. No:5 A Blok D:1 Ataşehir – İstanbul

Hızlı İletişim